herb LKS Piast Ożarowice
KS CZARNI Sucha Góra   LKS Piast Ożarowice

2013-08-14, 17:30

Czas spotkania: 90 min.

W swym inauguracyjnym spotkaniu na własnym boisku Czarni Sucha Góra pokonali LKS Piast Ożarowice 3:1, prowadząc do przerwy 3:0. W pierwszej połowie graliśmy bardzo dobre spotkanie i już 2’ otworzyliśmy wynik spotkania po ładnej akcji na 1: 0 strzelcem bramki był Milan Wieczorek ( asystował Dawid Madejski). Graliśmy z rozmachem przeprowadzając wiele składnych akcji. Jedną z nich po pięknym podaniu Dawida Wypycha  wykończył lobując bramkarza w sytuacji sam na sam Mariusz Raczkowski i było 2:0. Była to 11’ spotkania. W 20’ powinno być już 3:0 ale nasi zawodnicy dwukrotnie dobijali strzały w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości a trzecia dobitka Dawida Wypycha poszybowała ponad bramką. Co się odwlecze to nie uciecze. W 32’ było już 3:0, ponownie składna akcja naszej drużyny, Dawid Madejski „wypuszcza” w uliczkę Mariusza Raczkowskiego a ten w będąc w sytuacji sam na sam nie marnuje okazji. W pierwszej połowie mogliśmy podwyższyć wynik na 4:0 ale Milan Wieczorek będąc sam na sam z bramkarzem gości trafia w niego a dobitka Dawida Wypycha także trafia w bramkarza.

W drugiej połowie nastawiliśmy się bardziej na grę obronną i od razu zostaliśmy za to skarceni bramką, niepotrzebny faul przed polem karnym a egzekutor rzutu wolnego trafia Marka Kowalczyka w rękę a ponieważ było to w polu karnym sędzia podyktował rzut karny, pewnie zamieniony na bramkę dla gości ustalając wynik na 3:1 . Była to 48’ spotkania . Zawodnicy Piasta „poczuli” wiatr w żagle i zaczęli śmielej atakować i raz po raz stwarzali sytuacje pod naszą bramką ale ze wszystkich opresji nasza obrona oraz Arkadiusz Wachlarz wychodzili obronną ręką. My próbowaliśmy kontratakować i mieliśmy kilka okazji a najlepszą zmarnowali : w 77’ Mariusz Raczkowski który nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem oraz w 80’ Milan Wieczorek którzy także nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem. Sędzia przedłużył spotkanie o 5’ ale nie miało ta znaczenia i 3 pkt. Pozostały na Suche Górze.

Gratulacje dla całej drużyny za walkę !!!