herb    CZARNI Sucha Góra
LKS Żyglin   CZARNI Sucha Góra

2013-06-15, 17:30

Czas spotkania: 90 min.

Po kolejnym słabym meczu w naszym wykonaniu ulegliśmy na wyjeździe drużynie LKS Żyglin aż 4:1 będąc drużyną gorszą w każdym elemencie piłkarskim jak i mentalnym. Graliśmy poprawnie do czasu do którego starczyło nam sił ( ok 45 - 50 minut, zresztą tak samo jak w ostatnich meczach) a w dodatku ułatwiliśmy drużynie gospodarzy grę strzelając sobie samobójcza bramkę w 22 minucie ( niefortunnym strzelcem był Dawid Paruzel ). Gdy w 48 minucie zdołaliśmy doprowadzić do remisu ( bramka Mariusza Raczkowskiego) tliła się jeszcze iskierka nadziei na korzystny wynik ale w kolejnych minutach drużyna z Żyglina obnażyła wszystkie nasze braki i zasłużenie wygrała 4:1 i tylko dzięki świetnej postawie naszego bramkarza Rafała Jarzombka cztery stracone bramki to "najniższy wymiar kary".

Pozostał nam do rozegrania ostatni mecz z drużyną Górnika Bobrowniki. Wyniki 29 kolejki pokazały że niżej niż 13 miejsce nie będziemy w tabeli ( mamy lepszy bilans bezpośrednich meczów z drużyna Rodła Górniki) to marne pocieszenie bo gra jaka prezentujemy jest poniżej oczekiwań i umiejętności jakie posiadają poszczególni zawodnicy.

Na witrynie klubowej naszego sobotniego przeciwnika można zapoznać się z relacją z meczu widzianą oczami gospodarzy.