herb    CZARNI Sucha Góra
Olimpia Boruszowice   CZARNI Sucha Góra

2013-05-29, 17:30

Czas spotkania: 90 min.

Przykro skończyła się wyprawa naszej drużyny do Boruszowic. Po kolejnym słabym meczu w naszym wykonaniu doznaliśmy bolesnej porażki aż 5:1.Widać mecze w środy oraz z niżej notowanymi przeciwnikami nie są naszą domeną. Mecz dla nas rozpoczął się fatalnie, po 19 minutach przegrywaliśmy 2: 0 grając apatycznie i bojaźliwie nie mogąc znaleźć odpowiedniego rytmu na bardzo małym boisku i specyficznej grze naszych przeciwników, którzy w tym okresie dwukrotnie byli pod naszą bramką i tyleż uzyskali bramek.. W 27 minucie uzyskaliśmy kontaktowego gola, jego zdobywcą był Mariusz Raczkowski a podającym debiutant Mateusz Sulenta, zresztą najlepszy zawodnik na boisku ( szczerze gratulujemy). W tym okresie mieliśmy przewagę, ale zawiodła jak zwykle skuteczność, sytuacji sam na sam nie wykorzystał Mariusz Raczkowski a kroplą przelewającą czarę goryczy było niewykorzystanie rzutu karnego przez Radosława Markowicza i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3: 1 dla gospodarzy. Druga połowa to nasze bicie głową w mur, staraliśmy się uzyskać kontaktowego gola, ale tym samym odkryliśmy się na narażając się na kontry, dwie z nich dały gospodarzom bramki i wynik 5:1. Wygrana gospodarzy zasłużona, ale jej rozmiary są zdecydowanie za wysokie w stosunku do przebiegu spotkania.  W tym pełnym minusów spotkania w naszym wykonaniu na zdecydowany plus można i trzeba uznać grę juniora, debiutanta Mateusza Sulenty . Zagrał bardzo dobre spotkanie, nie miał żadnych kompleksów w stosunku do przeciwników, grał pewnie i zdecydowanie.  „Suli” oby tak dalej !!!