herb    CZARNI Sucha Góra
Rozbark Bytom   CZARNI Sucha Góra

2013-05-18, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

Po bardzo dobrym meczu w wykonaniu obu zespołów GKS Rozbark Bytom zremisował z naszą drużyną 1:1, wynik meczu został ustalony w pierwszej połowie. Przy naszej trudnej sytuacji kadrowej remis przed meczem bralibyśmy w ciemno ale po meczu pozostał nam niedosyt i poczucie utraty dwóch punktów. Mecz dla nas rozpoczął się znakomicie bo już w 4 minucie po składnej akcji naszego zespołu bramkę zdobył płaskim strzałem w sytuacji sam na sam zdobył Radosław Markowicz przy asyście Mariusza Raczkowskiego. Po dziesięciu minutach ( dokładnie w 15’) zespół gospodarzy wyrównał po błędzie naszej obrony. W międzyczasie zaszła konieczność dokonania zamiany ( była 13’) dobrze grającego Kamila Pyrka co wprowadziło trochę zamieszania i pozwoliło  gospodarzom wyrównać. Do końca pierwszej połowy trwała walka i wymiana ciosów w której Rozbark dużo rozgrywał piłkę a my nastawiliśmy się na kontratak. Druga połowa była podobna do pierwszej z tą różnicą że to nasza druzyna miała  więcej sytuacji bramkowych a popularny „Raczo” mógł sam wygrać mecz marnując co najmniej dwie tzw. „setki”.

W sumie szkoda dwóch punktów ale i ten jeden cieszy zważając na skład meczowy i brak kliku zawodników. Dla wszystkich którzy dzisiaj przyszli i walczyli na boisku SZACUN i PODZIĘKOWANIE