herb Górnik Bobrowniki
CZARNI Sucha Góra   Górnik Bobrowniki

2012-11-03, 13:30

Czas spotkania: 90 min.

W dzisiejszym meczu strzeliliśmy dwa gole a mimo to ponieśliśmy w pełni zasłużoną porażkę. Z naszej  gry sprzed kliku tygodni nie pozostało nic ale jak się trenuje tak się gra a my nie trenujemy prawie wcale bo pojawienie się na treningu 6 zawodników, treningiem nazwać nie można. Jesteśmy jedną z trzech drużyn w lidze która przegrała aż 5 spotkań u siebie więc jesteśmy bardzo gościnni i dobrymi wujkami. Ale wracając do meczu to obie drużyny zaczęły go spokojnie, mając wzajemny respekt dla siebie ale już pierwsza wrzutka z rzutu wolnego dla gości z ok 40 metra spod linii bocznej zakończyła się  utrata przez nas bramki. Silnie bita piłka w nasze pole została tak nieszczęśliwie podbita głowa przez Bartosza Stępniowskiego że przelobowała naszego bramkarza Arkadiusza Wachlarza i wpadła do bramki. Była to 10 minuta spotkania czyli nic nowego dla naszej drużyny, jeszcze się mecz dobrze nie zaczął a my już musimy gonić wynik. Po utracie bramki ruszyliśmy do przodu ale graliśmy nieskutecznie, nieskładnie, bez pomysłu , dość wspomnieć iż oddaliśmy dwa !!! i tylko dwa lekkie strzały na bramkę gości z którymi nawet tak młody ( rocznik 95) bramkarz nie miał kłopotów . Drużyna z Bobrownik broniła się umiejętnie i z głową groźnie kontratakując i  mogła za to podwyższyć wynik ale piłkę zmierzającą do naszej bramki a linii wybił Dawid Wypych. Wynik 0:1 utrzymał się do przerwy. Po przerwie nie pozostało nam nic innego ja „rzucić”  się na gości ale jak zwykle zapomnieliśmy o obronie co poskutkowało utratą w 55 minucie drugiej bramki która rozstrzygnęła jak się później okazało o utracie trzech punków. Wynik 0:2 nie pozostawiał złudzeń  że w tym dniu trzech punktów nie będzie a o jeden też będzie trudno ale graliśmy do końca i ten jeden punkt był w naszym zasięgu. W 68 minucie zrobiło się 1:2. W pole karne piłkę wrzucił Łukasz Kamela a piłkę głową do bramki skierował Radosław Markowicz zdobywając dla nas gola kontaktowego. Kilka minut wcześniej ten sam zawodnik z „przewrotki” trafił piłką w poprzeczkę która uderzyła w linię i wyszła w pole. W końcówce trafiliśmy jeszcze spojenie słupka i poprzeczki ale to było wszytko na co było nas stać w tym meczu. W drugiej połowie biliśmy trochę „głową w mur” , nie potrafiliśmy skutecznie wykończyć niewielu akcji jaki udało nam się w tym meczu wykonać , o strzałach już nie wspominam. Drużyna z Bobrownik wygrała mecz zasłużenie, zagrała bardzo mądrze w obronie i skutecznie w ataku w czym trochę im pomogliśmy.