herb K.S. Piekary
KS CZARNI Sucha Góra   K.S. Piekary

2016-10-22, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

Po zaciętym i wyrównanym meczu zdobywamy cenne 3 punkty. Wygrana z KS Piekary Śląskie 3:2 udowodniła że chcemy i potrafimy !!!. Po raz kolejny pokazaliśmy charakter i serce do walki. Wszyscy zwodnicy zasłużyli na słowa uznania i pochwałę.

KS Piekary nie zdołał wywieźć punktów z Suchej Góry. Zawodnicy prowadzeni przez trenera Artura Patonia przegrali z Czarnymi Sucha Góra 3:2 (1:1). Mimo porażki, dzięki sprzyjającym wynikom w pozostałych spotkaniach, piekarscy zawodnicy nadal są w czołówce tabeli.

Lepiej spotkanie rozpoczęli gospodarze, którzy wyszli na prowadzenie w 17. minucie meczu. Roberta Wiatra pokonał Marek Nowak. KS w pierwszej części meczu oddał jeden strzał na bramkę Czarnych, ale wystarczył on, by zejść na przerwę z remisem. Na trzy minuty przed końcem pierwszej połowy do bramki trafił Grzegorz Mazik.

Po przerwie kibice na bramki musieli czekać aż do 74. minuty. Wtedy znów na prowadzenie wyszli Czarni, tym razem za sprawą Łukasza Zamachowskiego. Gospodarze nie cieszyli się z tego wyniku zbyt długo, bo w 80. minucie po raz kolejny trafił Mazik. KS starał się utrzymać ten wynik i wywieźć z trudnego terenu chociaż punkt. Niestety w 85. minucie gospodarze zadali decydujący cios, a bramkę dającą komplet punktów Czarnym zdobył Ireneusz Waluś.

Czarni Sucha Góra – KS Piekary 3:2 (1:1)

Bramki: Marek Nowak 17′, Łukasz Zamachowski 74′, Ireneusz Waluś 85;’ – Grzegorz Mazik 42′, 80′