herb LKS Zryw Radonia
KS CZARNI Sucha Góra   LKS Zryw Radonia

2015-02-21, 18:00

Czas spotkania: 90 min.

Dzisiejszy mecz sparingowy przegraliśmy w ostatnich pięciu minutach kiedy to straciliśmy dwie bramki i od wyniku 2:1 dla CSG zrobiło się 2:3 dla drużyny LKS Zryw Radonia.O ile tydzień temu zagraliśmy pierwsze i ostatnie 15 minut to o tyle w dniu dzisiejszym zagraliśmy w miarę dobry mecz pomiędzy pierwszymi i ostatnimi 15 minutami. Okrasą tego meczu była bramka naszego kapitana Dawida Madejskiego który w 22' z połowy boiska pięknym strzałem pokonał bramkarza gości. Na prowadzenie 2:1 wyprowadził nas Dawid Wypych po koronkowej akcji całej drużyny.Warto tez odnotować fakt iz w dniu dzisiejszym sfinalizowaliśmy transfer z Nadziei Bytom do CSG naszego byłego bramkarza MACIEJA BISKUPA. Zagraliśmy w składzie : Maciej Biskup - Artur Piwowarczyk, Sebastian Bury, Łukasz Kamela, Waldemar Baran - Mirosław Piątek, Dawid Madejski,Dawid Wypych, Mateusz Sulenta - Adrian Wypych, Sławomir Zakrzewski. W drugiej połowie zagrali : Arkadiusz Wachlarz - Marek Kowalczyk, Kamil Rosak, Karol Maruszczyk - Dawid Skorupski, Łukasz Zamachowski.