Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyszukiwarka

Aktualności

Lider wygrał ..... i tyle

• autor: czarny48, 2017-11-25 19:33

Mecz z liderem,  zwłaszcza  z za miedzy powinien być powodem do pełnej mobilizacji …niestety u nas tego zabrakło i zawodnikom którzy stawili się na mecz należy się pełen szacunek. Na mecz  mimo przeciwności wychodzimy zmobilizowani i skoncentrowani… niestety przeciwnicy rozgrywają swój mecz już w 2 minucie atakują  naszego bramkarza Dariusza Mazura  powodując jego kontuzje ( chamski, brutalne wejście w kolano i tu powinna być karta). Popularny  Mazi wytrzymał do  15 minuty po której musiał opuścić boisko po której zastąpił go Mateusz Prymka.

W międzyczasie straciliśmy bramkę po  prostym zagraniu gospodarzy ( zresztą wiedzieliśmy o tym ) długi kop piłki na dwóch ich latawców  ( Chwolik, Dziuk)  i oni załatwili sprawę. Po utracie bramki naparliśmy gospodarzy i kilkakrotnie stworzyliśmy sytuacje ale … brakło nam precyzji, szczęścia … W odpowiedzi Bobry zagrały swoja akcję , długa piłka na swoich sprinterów ( nawet boczny sędzia nie zdążył pokazać EWIDENTNEGO  spalonego ) i przegrywaliśmy 2:0. Trzecia bramka do gospodarzy to kuriozum, trzy b razy wybijamy pikę z własnego pola karnego i za każdym razem trafiamy w zawodnika gospodarzy i za czwartym razem Bobry pakują nam 3 bramkę. Była to 45 minuta meczu. W przerwie pełna mobilizacja,  my to drużyna CSG walczymy na każdym metrze boiska , odkrywamy się nie mając nic do stracenia i narażamy się i kontry ale dajemy radę. Szkoda że nasze wysiłki nie dają efektu w postaci choćby jednej bramki która odzwierciedla przebiegu meczu bo porażka 4:0 jest niezasłużona i nie oddaje przebieg mecz ale….. wynik jest i będzie. Dla nas to tylko "pierwsza połowa” , rewanż u nas nie będzie spacerkiem.!!!

Przegraliśmy z drużyną liderującą naszej A klasie, przegraliśmy z  klubem z takim wsparciem finansowy o jakim możemy pomarzyć, przegraliśmy z niektórymi z nas ale…. Wygraliśmy bo przyszli na mecz Ci którym zleżało na klubie , na CSG. Pełen szacunek dla tych co grali z kontuzjami i urazami , którzy zwolnili się z pracy, pobrali urlopy żeby zagrać w tym meczy…. To są Ci którzy mają w sercu CSG !!!!

Ps: „ w sprawozdaniach z meczów nie piszemy o pracy sędziów bo wiadomo…, ale dzisiejsza praca sędziów bocznych ( puścili dwie  bramki ze spalonych dla Bobrów) to trochę zakrawa na kpinę „  i tyle w temacie sędziów…. A co ciekawe to zawsze Bobry narzekały na ich pracę.