Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyszukiwarka

Aktualności

Niewiele zabrakło ....

• autor: czarny48, 2016-08-28 21:07

Niewiele nam zabrakło aby z trudnego terenu wywieść z trudnego terenu w Orzechu komplet punktów. W pierwszej połowie kontrolowaliśmy przebieg spotkania broniąc się rozważnie i atakując z rozwagą , Efektem tego była bramka zdobyta przez nas w 17 minucie. Po perfekcyjnie wykonanym rzucie wolnym z ok 20 metra przez Bartosza Stępniowskiego jego płaski strzał znalazł drogę do siatki gospodarzy przy samym słupku i zrobiło się 1:0 dla Czarnych.....

Gospodarze po utracie bramki rzucili się do odrabiania strat ale bili trochę „głową w mur” i specjalnych okazji do zdobycia bramki nie mieli. Po przerwie obraz spotkania uległ zasadniczej zmianie, gospodarze przyspieszyli grę, zaczęli grać bardziej piłką i dokładnie, mieli kilka wyśmienitych okazji do zdobycia wyrównującej bramki ale brakowało im zimnej krwi i precyzji w sytuacjach bramkowych. Wyśmienitą okazję mieliśmy w 55 minucie spotkania kiedy to w sytuacji sama na sam znalazł się pozyskany z Przyszłości  Nowe Chechło , nasz był zawodnik Mariusz Froehlich ale minimalnie przestrzelił …. szkoda bo druga bramka prawdopodobnie odebrała by chęć gry drużynie Sokoła. Od tego momentu cofnęliśmy się do obrony, nie potrafiliśmy utrzymać piłki w strefie środkowej boiska i na połowie przeciwnika. . Taka gra musiała się skończyć niepomyślnie i tak też było. W 77 minucie zawodnik Sokoła zdecydował się na strzał z dystansu i piłka po drodze stał w polu karnym sędzia wskazał na „wapno”. Nasz bramkarz, debiutujący a naszej drużynie Mateusz Prymka idealnie wyczuł intencją strzelającego i sparował strzał z rzutu karnego na słupek a nasz obrońca wybił na aut boczny. Niestety euforia po niestrzelonym przez zawodnika Sokoła karnym nie pomogła w koncentracji i zaraz po wrzucie z autu bocznego , kolejny strzał z dystansu zawodnika gospodarzy i piłka po koźle wpada do naszej bramki ku naszej rozpaczy. Była to 79 minuta meczu. Do końca spotkania staraliśmy się utrzymać zdobycz punktową w postaci 1 punktu i to nam się udało. Szkoda, ale drugiej strony graliśmy na wyjeździe ze spadkowiczem z ligi okręgowej. Trzeba tez zaznaczyć iż nie wystąpiliśmy w pełnym składzie , z różnych przyczyn nie mogło zagrać kilku podstawowych zawodników ale zmiennicy pokazali że też potrafią walczyć i grać w barwach CSG . Potwierdza się iż CSG ZANCZY DRUŻYNA !!!.