Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyszukiwarka

Aktualności

Remis z beniaminkiem B klasy

• autor: czarny48, 2014-07-30 22:18

Drużyna ze Zbrosławic postawiła nam w tym meczu wysoko poprzeczkę, zagrała agresywnie od samego początku stosowała pressing nawet na naszej połowie boiska co bardzo utrudniało nam grę. Przez pierwsze 20 minut nie potrafiliśmy się odnaleźć na boisku a w naszych szeregach panował totalny chaos co doprowadziło do utraty przez nas bramki. Po tym okresie uporządkowaliśmy trochę naszą grę czego efektem były nasze bramki i wynik do przerwy 3:2 dla nas. W drugiej połowie mimo kilku dogodnych sytuacji nie potrafiliśmy zdobyć bramki a nasi przeciwnicy wykorzystując błąd a właściwie „wielbłąd” naszej obrony doprowadzili do wyrównania wyniku meczu do stanu 3:3, który nie zmienił się już do końca meczu. Trzeba przyznać iż drużyna ze Zbrosławic zaprezentowała się bardzo pozytywnie i jako debiutant w gronie drużyn z bytomskiej B klasy może sprawić wiele kłopotów i kilka niespodzianek.

W meczu zagraliśmy w zestawieniu : Zawodnik testowany – Artur Piwowarczyk, Arkadiusz Dzionsko, Łukasz Kamela, Waldemar Baran –, Mateusz Sulenta, Kamil Pyrk, Dawid Madejski, Sławomir Zakrzewski – Mateusz Biblis, Dawid Wypych. Ponadto zagrali : Dominik Soremski, Karol Maruszczyk, Tomasz Smyczek, Konrad Bałdys, Tomasz Czernecki, Sebastian Dembiński.

Bramki zdobyli : Mateusz Biblis, Kamil Pryk , Dawid Madejski