Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyszukiwarka

Aktualności

Pierwszy sparing za nami

• autor: czarny48, 2014-07-23 20:52

W swym pierwszym meczu kontrolnym doznaliśmy porażki z drużyną Tempa Stolarzowice 5:2, przegrywając do przerwy 2:1. Trener Arkadiusz Dzionsko miał w tym meczu do dyspozycji 23 zawodników ( co bardzo cieszy) w tym kilku zawodników testowanych i przymierzanych do gry w naszym zespole. Trener podzielił zawodników na dwa zespołu które rozegrały po 45 minut. Zarówno my jak i gospodarze mimo iż był to tylko mecz sparingowy zagraliśmy twardo i zdecydowanie. W pierwszej połowie my mieliśmy więcej z gry ale za to gospodarze okazali się skuteczniejsi. Bramkę w pierwszej połowie zdobył Dawid Madejski ( podawał Krzysztof Trzeja). W drugiej połowie zagrała całkiem inna 11 zawodników i widać było iż bardzo chcieli się pokazać trenerowi lecz grali za bardzo indywidualnie choć stworzyli więcej sytuacji bramkowych. Jedyne trafienie w tej połowie zaliczył Tomasz Czernecki ( podawał Mariusz Froehlich)

W pierwszej połowie zagrali : Zawodnik testowany – Mirosław Piątek, Bartosz Chryst, Łukasz Kamela, Zawodnik testowany – Krzysztof Trzeja, Dawid Madejski, Mateusz Sulenta, Sławomir Zakrzewski – Dawid Wypych, Mariusz Raczkowski

W drugiej połowie zagrali : Kamil Okulus – Marek Kowalczyk, Sebastian Dembiński, Zawodnik testowany, Marek Starzec – Kamil Pyrk, Zawodnik testowany, Dawid Szwajnoch ( Kamil Wieczorek), Tomasz Czernecki, Mariusz Froehlich, Konrad Bałdys